x-kom hosting

komputer nie widzi klawiatury

koubiushy
utworzono
utworzono

Witam. Mój syn od dłuższego czasu korzysta z klawiatury BLOW celberus. Wszystko działało dopóki nie zaczęłam kombinować w momencie jak głośniki z monitora przestały działać. Wgrałam jakieś sterowniki i się zaczęło. Klawiatura przestała działać. Podpięliśmy inną i było ok. Dziś przeinstalowaliśmy cały system i dalej nic. Klawiatura podłączona do innego kompa, działa poprawnie.

Czy ktoś może spróbować nam pomóc? Wiem, że to nie jest sprzęt z wyższej półki ale skoro na innym komputerze działa a tu nie, to gdzie może leżeć problem?

Gość
komentarz
komentarz

Reinstalacja powinna pomóc, bo wtedy ten sterownik co zainstalowałaś powinien się usunąć. Odepni wszystko z portów usb i sprawdzaj po kolei czy w nich działa klawiatura. Możecie też sprawdzić wchodząc w ustawienia, następnie windows udpate i zainstalować aktualizacje podczas tej aktualizacji możliwe że zainstalują się najnowsze sterowniki.

Wejdź w menedżer urządzeń, wyszukajcie klawiaturę i odinstalujcie ją klikając na nią prawym przyciskiem myszy jesli to zrobiliscie to uruchomcie ponownie komputer. Jeśli była tak tania to nie lepiej kupić drugą na test i sprawdzić ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.