x-kom hosting

Drukarka HP LaserJet Pro P1102w - nie rozpoznano urządzenia USB

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
bzad
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem taki z drukarką że działała do pewnej sytuacji w której komputer do której była podłączona przeszedł wymianę gwarancyjną płyty po tym jak drugi raz w ciągu miesiąca się zjarał. Teraz drukarka nie wyszukuje się na żaden sposób na żadnym komputerze.. Może ktoś coś podpowie? Dodam jeszcze że autotest  drukarki wyrzuca że nie ma żadnych problemów drukarka

Nawet w hp print and scan doctor jej nie wyszukuje 
to przeszedłem krok po kroku dwa razy na dwóch różnych komputerach...
https://support.hp.com/pl-pl/document/c02287623

W menadżerze urządzeń widnieje jako nieznane urządzenie a w szczegółach jest to:


 

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

A request for the USB device descriptor failed.

 

Edytowane przez bzad

Niebieska
komentarz
komentarz

Zmieniłeś kabel USB po tym jak komp się zjarał?

  • Dobra wypowiedź 1
bzad
komentarz
komentarz

@Niebieska W moim miejscu pracy poprzednik lubił gromadzić kable, sprawdziłem z 20sztuk... Nowe,stare,przybrudzone, nawet takie z folii nie wyciągnięte :D

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Pasuje, że tej drukarce też się dostało, a dokładniej poszedł ładunek po kablu i uszkodził gniazdo drukarki. Skoro inne komputery też jej nie widzą.

  • Dobra wypowiedź 1
bzad
komentarz
komentarz

@Niebieska Właśnie dziś oddaje ją do gościa który serwisuje takie sprzęty też podejrzewa że gniazdo się fizycznie uszkodziło od przepięcia..

Niebieska
komentarz
komentarz

Napisz co on stwierdził :) 

  • 1 miesiąc później...
bzad
komentarz
komentarz

@Niebieska Minęło trochę czasu, dopiero dziś mam pełne informacje - drukarka stoi i czeka na nową płytę. Tak jak zasugerowałaś prawdopodobnie przez incydent z komputerem się uszkodziła natomiast jak chyba każdy zna HP wsparcie dla sprzętów starszych jest nijakie ...

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Oj tak, niestety, starsze sprzęty ich nie interesują...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.