x-kom hosting

Discord wirusik

MKris
utworzono
utworzono

Złapałem wirusa na dc, rozsyłał linki do jakiejs grupy do znaj itd., szybko zaaragowałem, usunałem konto i pozmieniałem hasła, akcja miała miejsce na telefonie, przeskanowałem antywirusami pc i tel, nic nie wyszło, jednak nie mam 100% pewnosci, jakies rady, czy powinienem cos jeszcze zrobic? Jakby co to nie potrzebuje tego konta, dlatego moze i zostac usunięte, usunałem tez całego dc z obu sprzetów.

Będę wdzieczny za odp, uprzedzajac jeszcze pytanie, tak podejrzany link i missclick.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak więc, wejdź w tryb awaryjny swojego telefonu i odinstaluj to co zainstalowałeś z nieznanego źródła. Jeżeli to nie pomoże to przywróć telefon do ustawien fabrycznych i powinno pomóc. Możesz też podłączyć telefon do kompa i sprawdzić pliki i przeskanować jakimś antywirusem pliki telefonu, jeśli plik wyda się szkodliwy usuń go.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.