x-kom hosting

Fortis 3 coś nie styka

cexking
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z chłodzeniem fortis 3.

podzespoły:

I5 10600k

Z490 asrock pro4

ram 3600 viper

corsair 4000D tg

 

Mam problem taki, że procesor ma około 30/40 stopni „do 50 w idlu przy odpalonym yt”, lecz moim problemem jest to dla przykładu gdy odpalę league of legends nagle temperatura skacze do 115, przy czym komputer się wyłącza dodam, że gdy postawie komputer bokiem i położę obciążenie na środek chłodzenia jest „ok” nadal trochę dużo, ale chociaż nie wyłącza komputera śrubki mimo dokręcenia do końca, gdzie już dalej nie pójdą dalej, jakby nie trzymają chłodzenia które jakby „jeździ po procesorze” co pokazuje na filmie przypiętym do tematu w komputerach jestem mało zaawansowany, więc proszę bez wyzwisk, jeśli to jakaś błahostka, lecz, jeżeli to uszkodzone chłodzenie prosiłbym o polecenie czegoś niedrogiego najlepiej białego Pozdrawiam i życzę udanego piątku. :)

295739417_803244640688643_8113841005536615144_n.jpg

  • Co? 1

anioł2009
komentarz
komentarz

Przeciez widac ze krzywe jak pieron... Cos jest nie tak zamontowane albo jest wykrzywiony sam radiator.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

download.jpg

  • Haha 2
cexking
komentarz
komentarz

Właśnie to jest magia, że wszystko idealnie montowane dokręcane itp. a jednak krzywe. :BB

anioł2009
komentarz
komentarz

To nie magia... to fuszerka albo uszkodzenie... Sprawdź backplate od mobo albo czy nie dane są za długie śruby, albo za dużo podkładek... Przez internet to ciężko wywnioskować co jest spierdzielone.

cexking
komentarz
komentarz

Z tego, co odpisuje mi spc prawdopodobnie poszedł jakiś gwint nie wiem o co chodzi chyba po prostu kupie nowe chłodzenie, przed wysyłką działało git nie wiem, jakim cudem kurier rozjebał chłodzenie w środku kompa, a zostawił resztę. xd

anioł2009
komentarz
komentarz

Podczas transportu waga radiatora zrobila swoje... Wystarczy ze rzucali paczka i urwali gwinty lub inne rzeczy 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.