x-kom hosting

Klawiatury dziwnie sie zachowuja na moim komputerze...

Zecca
utworzono
utworzono

Witam, moja klawiatura, ktora kupilem kilka miesiecy temu zaczela sie dzisiaj dziwnie zachowywac - przykladem moze byc np. to, ze prawy alt w cale nie dziala, albo to, ze gdy klikam przycisk podglosnienia filmu, to ten zamiast tego sie zatrzymuje. Probowalem resetowac ustawienia klawiatury, lecz nic to nie pomoglo. Sprobowalem z inna klawiatura, wynik ten sam. Czy ktos moze orientuje sie o co moze chodzic?

iSkuL
komentarz
komentarz

Inna klawiatura to ten sam model czy całkowicie inna klawiatura a problem ten sam?

 

Gość
komentarz
komentarz

Przepnij do innego portu klawiaturę sprawdź czy działa na innym. Włącz narzędzie windows do rozwiązywania problemów z klawiaturą. Przy okazji możesz włączyć menedżer urządzeń i sprawdzić czy nie wykrzykników oraz kliknąć wybraną klawiaturę która nie działa odinstalowac ją i uruchomić ponownie komputer po czym zaktualizować sterowniki do niej. 

  • 3 tygodnie później...
Zecca
komentarz
komentarz

Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale byłem na wyjeździe. Spróbowałem dosłownie wszystkiego, i nic się nie zmieniło.

@iSkuL całkowicie inna klawiatura a problem ten sam.

iSkuL
komentarz
komentarz

Spróbuj przeinstalować system. Jest to dziwne zachowanie. Wiem, że w laptopach w takiej sytuacji warto zaktualizować EC, ale tutaj tego nie ma.

 

  • 3 tygodnie później...
Sharkoon
komentarz
komentarz

Zobacz czy nie masz jakiegoś oprogramowania od klawiatury. Tam mogą być dziwne ustawienia.

 

Sprobuj w trybie awaryjnym włączyć system i zobacz czy nadal jest to samo. Jeśli nie, to znaczy ze któryś z programów przy normalnym odpaleniu tworzy konfikt.

 

Mnie zawsze wkurzało, że Kindle reader się na kompie startuje się jak przez przypadek naduszę ALT-K, zamiast ALT-L czyli Ł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.