x-kom hosting

Problem z mikrofonem

OgSowaOg
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mianowicie mam problem z mikrofonem. Jakaś aplikacja najprawdopodobniej blokuje mi do niego dostęp bądź go używa. Przychodzę z pytaniem, jak zlokalizować takową aplikację? Z góry dziękuję!

 

Gość
komentarz
komentarz

Możesz łatwo sprawdzić przecież ustawienia mikrofonu w systemie  windows, a dokładniej przechodząc w ustawienia -> zakładka prywatność -> zakładka mikrofon i tam powinieneś/aś znaleźć aplikacje używające twojego mikrofonu i odznaczyć dostępność do niego.

OgSowaOg
komentarz
komentarz

Po odznaczeniu dosłownie wszystkich aplikacji jest dalej problem. Zastanawia mnie czy może być to wina jakiegoś wirusa?

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaktualizuj windows update, przeskanuj system windows defenderem, zaznacz opcję pełne skanowanie oraz posłuż się dodatkowym oprogramowaniem antywirusowym np. avast,eset,malwarebytes. A jak problem będzie dalej się pojawiał to reinstall windowsa lub wpisz w windows rozwiązywanie problemów i wybierz swój problem dotyczący mikrofonu lub wejdź w menedżer urządzeń i jeśli można to odinstaluj mikrofon i włącz ponownie komputer.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.