x-kom hosting

Problem z podlaczeniem drugiego routera.

froro320
utworzono
utworzono

Dzień dobry. Otóż mam taki problem, iz mam internet radiowy i chcialem zmienic ruter na nowszy. Na starym ruterze wszystko smiga, dostaje on normalnie adresy, natomiast jak podlaczam nowy i go konfiguruje, to wogole nie dostaje zadnych adresow. Wszystko w WANIE jest 0.0.0.0. Robilem klonowanie adresow MAC i dalej nic. Stary ruter to TP LINK TL-WR740N, natomiast nowy to WR-841N

gavron7
komentarz
komentarz

A jakieś screeny albo cokolwiek ze starego routera? Czy mamy zgadywać i chodzić do wróżki? Bo póki co to SOA#1

 

A najlepiej jeszcze ankiete:

 

froro320
komentarz
komentarz

No to ogolnie operatorem jest maly dostawca u mnie w okolicy pascal i to jest internet radiowy i kabel od internetu leci od modemu( nie moge podac konkretnego modelu i producenta aktualnie) do mojego rutera. No i na tym pierwszym starym ruterze jest wszystko git, po skonfigurowaniu normalnie dostaje adresy, natomiast jak podlaczam tego drugiego i go konfiguruje to nie moze dostac dynamicznego adresu IP do WANU (wszedzie jest 0.0.0.0). Probowalem to rozwiazac, szukam po necie, ale nic nie pomoglo.

 

Ssy(stary ruter)

 

ipconfig.png

route_print.png

stary_ruter.png

tracert.png

gavron7
komentarz
komentarz

yhy, a na nowym routerze screeny?

 

na jaki mac klonowałeś? powinieneś sklonować na :5B

froro320
komentarz
komentarz

Dobra, dzieki wielkie. Okazalo sie, ze caly czas zle klonowalem adres MAC na jakis inny adres. Wpisalem recznie ten z :5B i wszystko dziala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.