x-kom hosting

2022-04 Aktualizacja Windows 10 Version 21H2 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB5005463)

patton9
utworzono
utworzono

Witam serdecznie.

Proszę o podpowiedź dlaczego non stop wyświetla mi się ta aktualizacja (2022-04 Aktualizacja Windows 10 Version 21H2 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB5005463) jak chce ją zapisać to i tak przy nastepnym sprawdzaniu dostepnych aktualizacji ten problem sie powtarza.

Co trzeba zrobić aby ta aktualizacja wkońcu trwale sie zainstalowała proszę o podpowiedź co mam zrobić.

 

Za pomoc zgóry dziekuję

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

To znaczy klikasz, żeby zainstalowała się aktualizacja i co się dalej dzieje... ?

patton9
komentarz
komentarz

Aktualizacja się zapisuje po czym na drugi dzień ta sama aktualizacja sie pojawia i każe sie zainstalować  dziwne jest to że licznik porocenty pojawia się na chwile 0% i szybko znika informując użytkownika że aktualizacja pomyślnie została zinstalowana i tak wkółko.Wsystkie inne aktualizacje wpisuja się bez problemu tylko ta ma jakiś problem.

patton9
komentarz
komentarz

 Zrobiłem jak pana podpowiedział ale aktualizacja z uporem maniaka się pokazuje i żąda zainstalowania. Chyba czeka mnie serwis lub jest jeszcze inne rozwiązanie

TMRE
komentarz
komentarz (edytowane)

Włącz Windows Update i zjedź na sam dół i wybierz opcję "Wstrzymaj aktualizację na 7 dni". Naciskaj wielokrotnie , aż pojawi się na 30 dni. Następnie wyłącz komputer i aktualizacja powinna zniknąć na okres 30 dni. Co do samej aktualizacji jeżeli licznik nie dochodzi do 100% oznacza, że aktualizacja nie została prawdopodobnie zainstalowana pomyślnie.

  • Dobra wypowiedź 1
patton9
komentarz
komentarz

Ok tak zrobię.

 

PS:

 

Gdy zmienię to  na 30 dni to wszyskie aktualizacje będą adostepne po tym oresie??? czy po wyłoczeniu kompa i powrót system sam powróci do poprzednich ustawień czy będzie trzymał  30dni bez aktualizacji.

TMRE
komentarz
komentarz (edytowane)

Wstrzymanie aktualizacji spowoduje przesunięcie aktualizacji o 30 dni. Po upłynięciu 30 dni znowu możesz przesunąć aktualizację w czasie lub zainstalować aktualizacje . Po tych 30 dniach może w końcu uda się zainstalować aktualizację. Chociaż jak sama aktualizacja nie chce się zainstalować, lub są problemy z jej dokończeniem lepiej pomijać w czasie (z własnego doświadczenia wiem), Nigdy nie wiadomo, czy po aktualizacji nie będzie gorzej. 

patton9
komentarz
komentarz

ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.