x-kom hosting

Słuchawki JBLt500 a PC

BENDRO96
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Dziś kupiłem słuchawki bezprzewodowe JBLt500(bezprzewodowe oczywiście) z myślą o wygodnym korzystaniu podczas grania na PC

 

Problem jest taki, że o ile wykrywa mi te sluchawki na telefonie( działa bez zarzutu), to na PC w ogole ich nie wykrywa...

Nadmieniam,że mam bezprzewodowy monitor, myszke i klawiature i działają one bez zarzutu...

Co mogę zrobić? Proszę o pomoc...Szkoda półtorej stówy...

 

Zdjęcie komputera to wtyk, jaki był podpinany do klawiatury bezprzewodowej itp...

Drugie zdj to po prostu brak wyszukania słuchawek...

293718044_408242254703273_7434797821728668877_n.jpg

Bez tytułu.png

unknown.png

Bez tytuł42124u.png

Edytowane przez BENDRO96

slivero
komentarz
komentarz

Masz nadajnik bluetooth ? Rozumiem ze słuchawki łącza się przez Bluetooth ? Telefon ma taka funkcje, zaś PC-ty nie zawsze maja wbudowany Bluetooth jako moduł do płyty głównej i trzeba dokupić. 

BENDRO96
komentarz
komentarz

Okej, tylko mam monitor, myszke i klawiature bezprzewodowa i wszystko działa na PC.... fakt, maja chyba adapter?( to na 1szym zdjęciu)

Tylko dlaczego nie wyszukuje mi tych sluchawek? ;c

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.