x-kom hosting

Wysoki, zacinający się ping w grach.

xIPMx
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć
Mam problem z kartą sieciową.
Podczas przeglądania np. YouTube internet śmiga jak marzenie, oglądam filmy w 4K, lecz gdy przesiądę się np. do CSGO ping skacze do niewyobrażalnych wartości, czasem spadnie do 60ms, teleportuje mnie na niskim pingu, skacze znów do 850np, zatnie się przy tej wartości 850ms i ponownie wraca do np. 40 i nadal się zacina. Lecz gdy podłączę telefon przez USB i włączę udostępnianie internetu po "kablu" używając tego samego wi-fi na telefonie, gry magicznie mają stałe wartości pingu np. 30ms

Instalowałem sterowniki ze strony producenta karty (ASUS PCE-AC51 Wireless-AC750), szukałem pomocy w poradnikach, zmieniałem wartości w rejestrze, zmieniałem IP, zmieniałem DNS i nadal nic. A zaznaczę, że strony internetowe jak i wideo w najwyższej jakości buforują się szybciej niż Geslerowa jedząca schabowe w piątek. 
Pomocy!

  • 3 tygodnie później...

czaplarl
komentarz
komentarz

Cześć, używasz jakiegoś routera czy udostępniasz internet tylko z telefonu?

Gość
komentarz
komentarz

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.