x-kom hosting

Dziwne dźwięki

PomocnyP
utworzono
utworzono

Tylko na pulpicie lub na stronach internetowych podczas poruszania myszką lub scrollowania z komputera wydobywają się dziwne dźwięki. Ruszam myszką i kursorem na ekranie i w tym samym czasie słychać dźwięki. Nie wiem jak by je określić, to dość trudne. Dodam że komputer jest nowy, kupiony niecały miesiąc temu. Czy ktoś wie co to może być oraz jak to naprawić? Odgłosy te są dość ciche. W grach ich w ogóle nie słychać.

slivero
komentarz
komentarz

Masz możliwość jakoś zarejestrować ten dźwięk ? @PomocnyP

PomocnyP
komentarz
komentarz

Wieczorem wyśle film

slivero
komentarz
komentarz

Ok to czekamy :) W ramach możliwości postaraj się aby materiał był dobrej jakości. 

PomocnyP
komentarz
komentarz

Wysyłam. Najlepiej podgłosić na maxa, wtedy najlepiej słychać. Wsłuchaj się nie w wenytlatory tylko drugi cichszy dźwięk.

 

 

Gdy słychać te dźwięki to wtedy ruszam myszką lub scrolluje. Przypominam ten odglos jest tylko kiedy jestem na pulpicie lub przeglądarce.

slivero
komentarz
komentarz

Dźwięk trochę przypomina pracujące cewki. Pod obciążeniem jest cisza ?

PomocnyP
komentarz
komentarz

Wtedy nie słychać tego dźwięku, lecz słychać inny, głośniejszy. Najczęściej w grach jak np. mocno oddale kamera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.