x-kom hosting

Aktualizacje dla Win7

Avononcc
utworzono
utworzono

Jest problem z windows update w Windows 7 Professional. Na początku zmagałem się z błędem 0x80070422. Gdy się z tym uporałem wyszukiwało mi akutualizacje w nieskończoność pomogła łatka KB3102810. I już prawie w domu znalazło 121 aktualizacji, jednak pojawia się kolejny błąd Kod 80246008. Próbowałem coś tam ogarnąć ale nie idzie. Nie wiem nawet czy mam pirackiego windowsa czy (R), aktualizacje są potrzebne dla BattleEye błąd 577. Może ktoś coś?

forum.png

eryk93
komentarz
komentarz

Wsparcie dla W7 zakończyło się 14 stycznia 2020r, więc nowych aktualizacji z łatkami bezpieczeństwa już nie ma.

 

Tutaj zalecił bym ci wyłączenie aktualizacji..

Pentium320
komentarz
komentarz

Czy masz chociaż Service Pack 1? Niestety Windows Update w Win7 jest/był bardzo niedoskonały, i przy takiej ilości aktualizacji jeśli jest mocno do tyłu, to przeważnie procesu nie udaje się dokończyć lub trwa on absurdalnie dużo czasu, nawet i ponad dobę.

 

Może się to spodobać lub nie, ale jeśli koniecznie z jakiegoś powodu chcesz pozostać przy 7 (chyba jedyny racjonalny to zbyt stary sprzęt lub brak SSD), najprostszą metodą najpewniej będzie... format, i zainstalowanie systemu na nowo ze zintegrowanymi już poprawkami aż do końca wsparcia.

xardas228
komentarz
komentarz

Format to pewnie najszybsza i najpewniejsza opcja, ale możesz też próbować instalować aktualizacje pojedynczo bo win 7 nie radzi sobie z takimi dużymi paczkami.

Avononcc
komentarz
komentarz

Windows golas, nie ma nawet jednej aktualizacji wgranej tak naprawde o SP1 nie wspominając... Laptop Fujitsu Siemens AMILO Pa3553 świerzo po instalacji windowsa. No nie wiem co robić... Gdzie znajde aktualizacje w kolejności czy cuś, bo wyczytałem o jednej "pełnowartościowej" KB3125574-v4-x64 jednak próba instalacji kończy się hasłem "Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera"

Pentium320
komentarz
komentarz

Zrobić format, i zainstalować od nowa z obrazu z już ze zintegrowanymi poprawkami, bo nawet gdybyś znalazł solucję, to prędzej broda do ziemi wyrośnie nim przemieli ci wszystkie potrzebne aktualizacje. Tym bardziej, że i tak masz go na świeżo, więc wiele nie tracisz.

  • Dobra wypowiedź 1
Avononcc
komentarz
komentarz

Udało się, wyświetliłem liste ważnych aktualizacji, pobrałem wszystko ze strony microsoftu i BattleEye działa :)

 

ps

 

zajeło mi to cały dzień

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.