x-kom hosting

Gadające głosy w przeglądarce (wirus? Wtyczka?)

RealDarek
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu mam tak, że siedzę sobie i nagle słyszę głosy. Z głową wszystko ok :) Słyszę głosy w przeglądarce. Jakby w tle uruchamia się jakiś spamerski filmik, zawsze z akcentem odbiegającym od brytyjskiego czy amerykańskiego, materiał o krypto, o inwestowaniu itd.
Nie widzę tego, ale po wyłączeniu wszystkich zakładek, sprawa się uspokaja. I za jakiś czas znów.

Pewnie mam jakiś syf, który wrzuca z rotatora jakieś filmiki dla podpicia komuś statystyk, ale jak to zweryfikować? Malwarebytes nic nie pokazuje.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć! Przeskanuj jeszcze komputer programem AdwCleaner: https://www.malwarebytes.com/adwcleaner

RealDarek
komentarz
komentarz

Wykryło jakieś pup, usunąłem. Zobaczymy czy pomoże. Dzięki. Myślałem, że to Malwarebytes ma tę funkcjonalność już uwzględnioną.

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

I pomogło? Możesz też w razie czego przejrzeć jakie masz zainstalowane rozszerzenia w przeglądarce i ewentualnie usunąć podejrzane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.