x-kom hosting

Program pomocy

cinomatic
utworzono
utworzono

Witam ... Mam mala prosbve i bede bardzo wdzieczny jesli mi ktos pomoze i to bardzo.,.. Mianowicie chodzi mi o to ze potrzebuje kogos kto pomoze mi napisac progr4am w Javie ...

Chodzi o to ze program musi liczyc funkcje kwadratowa z jedna zmienna.. Czy jest w stanie mi ktos pomoc??

demonix
komentarz
komentarz

Zadanie banalne, kolejna praca domowa!! W javie (sun) czy java scripcie ?? I powiedz czego nie rozumiesz mogę podpowiedzieć ale nie napisze tego za Ciebie. Pokaż chociaż że chcesz to zrobić.

cinomatic
komentarz
komentarz

W javie scripte... I przyznaje sie ze to praca domowa... Nie jestem w staniue poradzic sobie z tym bo Jaxve dopiero zaczalem i przyznaje sie ze raczej jej nie kumam... takze powiem szczerze ze raczej sobie z tym nie poradze....

Wiec jak któsa pomoże bede bardzo wdzieczny za pomoc.. Mama nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra dusza...

demonix
komentarz
komentarz
Wiec jak któsa pomoże bede bardzo wdzieczny za pomoc.. Mama nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra dusza...

Ok. Więc wyjaśnij czego nie rozumiesz. Udowodnij że coś wiesz, a pomogę. Wiesz jak wygląda to równanie??

cinomatic
komentarz
komentarz

Wiem jak wyglada rownanie kwadratowe ale nie wiem jak zastosowac to w programie .. a program musi liczyc delte i miejsca zerowe wiec to wcale nie jest proste rownanie ...

demonix
komentarz
komentarz

Podeślę Ci coś wieczorkiem na pw albo maila.

cinomatic
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki bede bardzo wdzieczny... Sorka ze ze mnie taki leń ale jesli chodzi o środowisko JAvy to nie znam sie za bardzo stąd takim jestem noobkiem w JAVIE...

demonix
komentarz
komentarz

A programujesz w jakimś języku??

cinomatic
komentarz
komentarz

Ja tylko w C/C++ a Java to strasznie strasznie ciezko mi idzie...

m1chu
komentarz
komentarz
Ok. Więc wyjaśnij czego nie rozumiesz. Udowodnij że coś wiesz, a pomogę. Wiesz jak wygląda to równanie??

Bez obrazy, ale nie wymagaj za dużo xD Napisałeś "czy java czy javascript" a nasz "delikwent" nadal nie wie, że to dwa różne języki ;]

<script type="text/javascript">function kw(){var a = 2;var b = 9;var c = 9;var delta;var x1;var x2;var xs;if ( a != NaN && b != NaN && c != NaN ){   delta = b*b - 4 * a * c;   x1 = (b - Math.sqrt(delta))/(2 * a);   x2 = (b + Math.sqrt(delta))/(2 * a);   switch ( delta )   {	  case 0: xs = -b / 2 * a; alert(xs); break;	  default: (( delta < 0 ) ? alert('brak rozwiazan') : (alert("x1 = " + x1 + "; x2 = " + x2))); break;   }}else {   alert('Joke');}}</script>

Ustawiasz tylko a, b, c ;] Filozofia jak byk ;]

cinomatic
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki ze znalazl sie chetny do pomocy .... :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.