x-kom hosting

Cyfrowy potencjometr głośności - problem z regulacją

walldoo
utworzono
utworzono

Witam, 
mam w głośnikach (Edifier) bezzakresowy cyfrowy potencjometr głośności. Skutkuje to tym że po każdym odłączeniu zasilania głośniki się resetują, nie pamiętają poprzednio ustawionego poziomu i startują z domyślną głośnością, czyli taką która już trochę trzęsie szybami w oknach. Obniżanie suwaków w systemie nic nie daje, nawet jeśli zostawię dźwięk na 1% to głośniki i tak po ponownym włączeniu wystartują tak samo głośno. Czy jest na to jakiś myczek żeby niższy poziom głośności ustawić na stałe i nie musieć kręcić potencjometrem 10 obrotów w lewo przy każdym włączeniu komputera?
Z góry dziękuję

fexxer
komentarz
komentarz

Model chociaż podaj, bo ostatnio nie widziałem się z jasnowidzem :)

walldoo
komentarz
komentarz

@fexxer R1280Ts. Z tego co wyczytałem to wszystkie modele z cyfrowym potencjometrem mają tą przypadłość, więc bez jasnowidzenia też powinno się udać ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.