x-kom hosting

Konsola PlayStation dylemat prośba o doradzenie

Dymon007
utworzono
utworzono

Witam,

prosiłbym was o poradę, a więc stoję przed dylematem zakupu konsoli Playstation 4 Pro z 4 - ma grami za 1000 zł bądź Playstation 5 z dyskiem około 3000 zł.
Konsolę chce kupić tylko i wyłącznie do "exów" których nie przeszedłem (posiadałem już Playstation 4 i xbox series x na premierę którego sprzedałem bo nie było w co grać po pół roku).
Konsola będzie do monitora 1440p 27 cali, pytanie do Was kupować już nową konsolę? Czy lepiej starszą i mieć te 2000 zł w kieszeni? Dodam że posiadam też laptopa z rtx 2060 tak więc większość tytułów nowych gdyby nie wychodziły na ps4 odpalę :).

soixante
komentarz
komentarz

W ps 4 lubi psuć się napęd a nie wymienisz go bo jest zbindowany z płytą główną i naprawa dużo kosztuje. Mi się zepsuł napęd i serwis chciał 650zł za naprawę. Nie radziłbym kupować używanej ps4. 

Gość
komentarz
komentarz

Odradzam ps4 ale oczywiście jak nie jesteś fanem xboxa, to na pewno bym stawiał na 5 jak ciebie stać na nią. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.