x-kom hosting

Czy karta prepaid będzie działać z Routerem

medmex
utworzono
utworzono

No właśnie mam pytanie czy jak kupię kartę prepaid T-Mobile z LTE i włoże ją do routera z wejściem na kartę SIM czy podłanczając komputer kablem do Routera czy LTE będzię działać?? Czy to tylko jest z abonamentem??

Bo teraz mam abonament w Orange i prędkości dramatyczne router Huawei B525s prędkości żędu 4-6 Mb lepiej jest z uploadem ale zalezy mi na prędkości odbioru i chciałem spróbować właśnie z kartą T-Mobile

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
31 minut temu, medmex napisał:

podłanczając komputer kablem

Jak podłanczysz już to zobaczysz. Tylko pamiętaj że odłanczyć nie można później

 

31 minut temu, medmex napisał:

LTE będzię działać

Nie rozumiem pytania, czemu ma niby nie działać?

 

31 minut temu, medmex napisał:

żędu

...

 

 

31 minut temu, medmex napisał:

4-6 Mb

To dobre są, a czego oczekujesz po GSMie?

 

 

PS. W sumie to zamiast pisać to zapytanie szybciej byłoby iść do żabki czy innego zaprzyjaźnionego sklepu wydać 5zł i sprawdzić.

PS2. Pamiętaj że to co masz i to co chcesz to jest GSM i tak naprawdę nie ma żadnej gwarancji nawet na to co masz obecnie, operator nie ma znaczenia.

 

i jeszcze to

31 minut temu, medmex napisał:

z wejściem na kartę SIM

Gniazdem a nie wejściem

 

 

A jeśli rzeczywiście Ci zależy na większych osiągach to przede wszystkim zainwestuj w sprzęt a nie na zabawkach działasz....

medmex
komentarz
komentarz

A jaki sprzęt polecasz albo jaki kupić??

Gość
komentarz
komentarz

Mikrotik

medmex
komentarz
komentarz

Mógłbys chociaż podac szczegóły ? jaki model

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.