x-kom hosting

Animowane GIFY

Thralsai
utworzono
utworzono

Witajcie, od jakiegoś czasu nie odtwarzają się u mnie gify. 

Dawniej nie było z tym kłopotu. Po wpisaniu żądanej frazy moim oczom ukazywał się widok najtrafniejszych gifów i wszystkie naraz działały. 

Teraz jest na odwrót, nie działają. Nie wiem czym jest to spowodowane. Może ktoś miał/ma podobny problem? Co powinienem zrobić?

Od razu zaznaczam, że JavaScript jest włączona. Próbowałem również wyłączać rozszerzenia i przywróciłem przeglądarkę do ustawień domyśłnych i nic. Problem występuje w Operze i Chrome, po wybraniu Explorera gify działają, ale tylko wtedy gdy najedzie się na nie kursorem.

gavron7
komentarz
komentarz

A jaki to ma związek z obsługa internetu?

Anawa
komentarz
komentarz

Na jakiej stronie wyświetlasz GIF-y? Czy dotyczy to wszystkich gifów?

 

Ten poniżej normalnie się wyświetla?

Test Computer GIF

Thralsai
komentarz
komentarz (edytowane)

Grafika Google.

Tak, wszystkich.

Gavron, a nie ma? LOL

Tak, ten gif, który załączyłeś wyświetla się normalnie, tzn. nie trzeba na niego klikać czy coś, po prostu działa samowolnie.

Anawa
komentarz
komentarz

Potrzebowalibyśmy w takim razie konkretnych przykładów gifów, które nie działają.

 

U mnie np. w Google część gifów normalnie się uruchamia (tzn. najpierw i tak trzeba kliknąć na konkretny gif, żeby się załadował), a pozostała część się nie uruchamia, tylko trzeba wejść na daną stronę i tam dopiero się poprawnie wyświetlają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.