x-kom hosting

Pętla BSOD, SYSTEM SERVICE EXCEPTION

bagy
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Otóż wczoraj złapałem wirusa którego chciałem się szybko pozbyć, więc przeskanowałem kilkoma antywirusami.

 

Wydawało się, że jest dobrze lecz przy usuwaniu wirusów gdy potrzebne było ponowne uruchomienie komputera zapętlił mi się bluescreen z kodem zatrzymania: SYSTEM SERVICE EXCEPTION, system Windows 10.

 

Avast wykrywał także wirusa "35.236.159.79". Na wypadek wylogowałem się z wszystkich kont i usunąłem wszystkie zapamiętane hasła z komputera.

 

W tym momencie nie wiem czy próbować coś jeszcze zrobić czy przywrócic system do stanu początkowego.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób bootowalnego pendrive'a za pomocą Media Creation Tool https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10, ustaw w BIOSie by komp startował z pena i gdy pojawi się menu instalatora wybierz Napraw.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.