x-kom hosting

Czy węże od navisa f240 pozwolą zamontować radiator wężami do dołu w NZXT H510?

silent_
utworzono
utworzono

Hej, przychodzę z dość nietypowym pytaniem, a dokładnie planuje za niedługo składać kompa w obudowie NZXT H510 flow, w której aio można zamontować jedynie na przodzie. Najbardziej do gustu przypadł mi navis f240 (ze względu cena, wygląd i wydajność), stąd pytanie czy uda się go zamontować węzami od dołu? Z tego co wygooglowałem jego węże są długie na 39 cm. W filmikach na yt ciężko było mi znaleźć na to odpowiedź szczególnie że większość montowała wężami od góry, jednak znalazło się kilka wyjątków np. Krakena X63 (węże długie na 40cm) montowali wężami w obu orientacjach, wiem że mogło to zależeć od karty dlatego dodaje że GPU nie będzie w moim przypadku zawadzać (235mm). Jak ktoś ma tą skrzynkę to napiszcie jakie i jak zamontowane macie aio, będę bardzo wdzięczny. I ewentualnie czy ktoś mógłby polecić jakieś aio z dłuższymi wężami, w sensownej cenie opróćz arctic liquid freezera (nie wytrzymałbym z tym okropnym designem bloku wodnego)?

KillaHill
komentarz
komentarz

A nie lepiej dobrać obudowę z opcją montażu na górze? Montaż na przodzie nie jest najlepszym rozwiązaniem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.