x-kom hosting

Podczas gry mam czarny ekran a mój pc się restartuje

k1ler0
utworzono
utworzono

Witam, grałem sobie dzisiaj wieczorkiem kiedy nagle wyskoczył mi czarny ekran, a dźwięk się zbugowal i komputer  się sam wyłączył. Nie przejąłem się tym i wróciłem do gry ale po jakiś 20 minutach grania znów ten sam problem. Komputer mam całkiem dobry, a nigdy wcześniej mi się to nie działo. Bardzo proszę o pomoc, poniżej przedstawię glowną specyfikację pc.

Karta - rtx 3070 aorus master 

Procesor - i9 10850k

Ram 16 

Zasilacz 850w 

Mam Windowsa 10 i wszytskie aktualizacje są zrobione, komputer nie jest podkręcony a temperatury na karcie są okej

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Tylko czarny ekran? Żadnej informacji o błędzie? Po uruchomieniu ponownie też nie ma żadnej informacji o błędzie lub próbie automatycznej naprawy? Jaki masz dysk? Jaki model zasilacza? Jaka specyfikacja RAM?

k1ler0
komentarz
komentarz

Tak, tylko czarny ekran. Również po uruchomieniu mam tylko to, żaden błąd nie wyskakuje. Dyski mam dwa, jeden pod system 500gb, a drugi 2t na resztę, miejsca mam na nich jeszcze sporo. Ram:

DDR 4

3200mhz

Zasilacz: gigabyte p8500m 

xardas228
komentarz
komentarz

Nie mogę znaleźć takiego zasilacza, a jeśli to literówka i masz P850GM to przeczytaj sobie ten artykuł i sprawdź czy twoje numery seryjne nie kwalifikują się przypadkiem do wymiany.

k1ler0
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, przepraszam mój błąd. Przeczytałem ten artykuł I faktycznie mam wadliwy model. Dziękuję bardzo za pomoc.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy do czasu, aż nie uznają mi reklamacji mogę normalnie używać pc? Bo niby było napisane, że ten zaislacz może wybuchnąć i nie wiem teraz.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Dla bezpieczeństwa lepiej nie korzystać, jeżeli rzeczywiście taka informacja się pojawiła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.