x-kom hosting

Problem z kompem

Sean
utworzono
utworzono

mam starego kompa dostałem niedawno i gdy go uruchamiam to pokazuje mi się tylko pierwszy obraz przy odpaleniu i stoi...na dysku jest 98 bo sprawdzałem na drugim swoim kompie...jak myślicie czego to wina i jak można to naprawić??pozdrawiam

tazman
komentarz
komentarz

Rozumiem że w ogóle się nie ładuje system, w takim wypadku sprawdź ram , wentylatory, jak to nic nie zmieni reinstallka

Kurzun
komentarz
komentarz

Podaj jaka grafika. Bo w starym komputerze może być GeForce 2, a on powodował nie włączanie się komputera. Tak jak pisał tazman, sprawdź ramy, wyczyść sloty ew. zamień ramy miejscami. :>

Sean
komentarz
komentarz

a więc tak...grafika nie wiem jaka jest...na razie nie mam klawiatury ale niedługo załatwię ... z RAMem to jest dziwna sprawa bo są dwie kostki lecz innej firmy oraz gdy próbuje zapiać je to wystarczy je ruszyć i wypadają bo wcale się nie trzymają ... te zaczepy ich nie trzymają bo są za nisko...i czasem nawet monitora mi nie odnajduje to chyba przez to ze nie wykrywa pamięci ale nie wiem ... może potrzebuje starsze kostki 16 bo mam jedna 64 i 32 ??

[ Dodano: 2007-03-17, 15:25 ]

a może do uruchomienia kompa potrzebuje dyskietki startowej ??

tu coś o niej piszą, ale nie wiem czy jest potrzebna przy starcie http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=4526

tazman
komentarz
komentarz

Wyjmij jedna zostaw te z największa pojemnościa

Sean
komentarz
komentarz

nom tak zrobiłem wykrył i ekran ale nie załadował systemu

[ Dodano: 2007-03-17, 19:17 ]

jeden koleś chciał podłączyć karte sieciową i poszła zwara najprawdopodobniej pospalały się kable, ale są wymienione czy moglo coś jeszcze się spalić...moze to wina płyty głownej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.