x-kom hosting

Jaka klawiatura mechaniczna 60% do 300zł CM SK620 czy Sharkoon SGK50S4?

kwiatulec00
utworzono
utworzono

Chcę kupić mechanika 60% na czerwonych switchach, czyli bez numpada i strzałek (ciekawe tak w ogóle kto jeszcze na strzałkach gra?:V).

Zastanawiam się między Cooler Master SK620 Switch Red albo Sharkoon SGK50 S4.

Cooler Master robił dobre budki, ale czy klawy? Nie jestem pewna ;)

Obejrzałam recenzję SGK50 S4 u Dawida - https://www.youtube.com/watch?v=WJPMx1xKKko i wygląda sensownie.

Tylko błagam żadnego Redragona...:ble: Miałam kiedyś ich słuchawki i mocowanie rozpadło się po kilku miesiącach, a z materiału na nausznikach zaczeła schodzić guma i przyklejać się do moich uszu xd

iSkuL
komentarz
komentarz

Ja gram na strzałkach xD Nie krytykuj i nie oceniaj :D

Co do klawki to wymagana 60? Czy bierzesz pod uwagę TKL?

Kailh nie są super przełącznikami. Powiedział bym, że są ok.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Jeśli szukać jakiejś klawiatury, to zwykłe Kailh nie są najlepszym możliwym rozwiązaniem. Sprawa wygląda zupełnie inaczej jeśli byłby to Kailh Boxy. 

Na liniowych przełącznikach od Gaterona jest KRUX Neo PRO White RGB Wireless. Bardzo przyjemna w obiorze klawiatura, którą możesz podłączyć do komputera przewodowo jak i bez przewodowo, a odświetleniem możesz sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. 
 

kwiatulec00
komentarz
komentarz

@iSkuL sorki, masz racje każdy ma swoje upodobania :)  a co do TKL to zawsze mi się marzyła 60%, więc na pewno TKL nie biore pod uwagę 
 

@X-KOM Nie za bardzo przemawia do mnie Krux, czy Redragon ani inna tania chińszczyzna z Aliexpress... opcja bezprzewodowa też odpada, bo często jest tak, że podczas grania może dojść coś z opóźnieniem, a tego bym nie chciała..:niepewny: 

Myślałam też o przełącznikach Gaterona ale jednak to jest liniówka, a mi zależy na usłyszeniu dźwięku wciskanego klawisza. W tym przypadku pewnie bym kupiła coś niskoprofilowego, a switche Cherry raczej w tej cenie odpadają ;)
 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Sugerowałem się, że w zapytaniu mówiłaś o czerwonych przełącznikach, które są liniowe. 

Jeśli szukasz klawiatury z klikającymi przełącznikami, to rozejrzyj się za klawiaturami na przełącznikach blue lub white (Kailh Box) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.