x-kom hosting

Popsuta pamięć ram

Trusus
utworzono
utworzono

Witam, mniej więcej od 2 miesięcy wydaje mi się, że coś się stało z ram-em pokazują się co jakiś czas blue screeny z memory management przynajmniej 1 na dzień, a czasem nawet jakieś inne, lecz najwięcej jest to wspomniany wcześniej bsod do tego niektóre rzeczy nie działają przez to np. pobierania niektórych gier z epic games robiłem diagnostykę pamięci poniżej są zdjęcia wyników tego procesu. Zastanawiałem się nad wysłaniem ich z powrotem do producenta, ponieważ mam na nią gwarancję wieczystą, na poniższym zdjęciu jest cała specyfikacja. Wszystko było składane na stronie morele.

obraz_2022-07-07_020340730.png

obraz_2022-07-07_020416069.png

obraz_2022-07-07_021647428.png

obraz_2022-07-07_020327305.png

xardas228
komentarz
komentarz

Zrób pendrive z memtestem i przetestuj każdą kość osobno i będziesz miał pewność która jest uszkodzona. https://www.youtube.com/watch?v=Xe9Ks0ygb_E

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.