x-kom hosting

Wsadowa masowa zmiana nazw plików

nazwakomputera
utworzono
utworzono

Używam starego kieszonkowego odtwarzacza plików MP3 ale jak nazwy są za długie to się nie chcą odtworzyć i można ręcznie skrócić nazwy plików ale jak jest ich bardzo dużo to wolę masowo je skrócić i sprawdzałem opcje "Narzędzie wielokrotnej zmiany... Ctrl+M" w Total Commanderze i programie ReNamer Pro i Bulk Rename Utility ale tam brakuje opcji przycinania nazw plików i audiobooki muszą mieć krótszy czas odtwarzania to je można masowo skrócić programem "Dzielenie i łączenie plików" albo "X-Mp3splt_0.9_rev11" ale gdy odtwarzanie przechodzi z jednego pliku mp3 na drugi to takie słowo co jest pod koniec pliku albo na początku następnego jest połykane to czy da się tak ustawić dzielenie plików żeby z końca albo początku pliku mp3 kopiował 1 sekundę początku i końca gadania w każdym podzielonym pliku mp3? Używam 64 bitowego Windowsa 10 21H2

Kamikaze93
komentarz
komentarz

hej. Właśnie wszedłem po długim czasie z podobnym problemem z kieszonkowym mp3 tez ścina i nie odtwarza wszystkiego , nazwy skracałem to same chińskie znaki na każdej piosence teraz są. A jest może jakiś plik dodatkowy sterownik który można wkleić razem z piosenkami na mp3 który pomoże w odtwarzaniach długich nazw ? 

 

Z góry dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.