x-kom hosting

Tablet do 1500 zł

jooginho
utworzono
utworzono

Witam,

 

Przydałaby mi się pomoc w wyborze tabletu. Budżet to 1500 zł i raczej nie chciałbym go przekraczać.

 

Tablet mam zamiar używać głównie do oglądania filmów, seriali i wydarzeń sportowych (Netflix, Disney+, Viaplay) oraz grania w gry mobilne ( Wild Rift, Albion Online) i przeglądania Internetu.

Chciałbym też używać go od czasu do czasu jako drugi monitor do komputera.

 

Trochę poczytałem ale szczerze mówiąc słabo się orientuję w temacie tabletów więc liczę na Waszą pomoc.

 

Wpadł mi w oko ten model:

https://www.x-kom.pl/p/717757-tablety-11-lenovo-tab-p11-plus-g90t-6gb-128-android-11-wi-fi.html , aczkolwiek jeżeli chodzi o producenta czy nawet system na jakim ów tablet będzie śmigał to nie gra roli, nie mam uprzedzeń, ponieważ to będzie mój pierwszy kontakt z tego typu sprzętem, zależy mi na tym żeby chodził sprawnie i płynnie bez zacięć w wyżej wymienionych aktywnościach.

 

jooginho
komentarz
komentarz

A jakiegoś godnego uwagi ipada udałoby się znaleźć w tej cenie???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.