x-kom hosting

Windows 10 - Mimowolny reset do ustawień fabrycznych.

Smokle
utworzono
utworzono

Witam, posiadam problem z moim pc'tem, a mianowicie po awarii prądu, gdy próbowałem się zalogować na swoje konto dostałem komunikat o niepoprawnym haśle. Po owym komunikacie i wpisaniu poprawnego hasła wyskoczyła mi informacja "przygotowujemy system windows". Po całym zajściu, gdy zalogowałem się na swoje konto na komputerze, zostało ono przywrócone do ustawień fabrycznych (każda gra wymaga zalogowania, strona na przeglądarce jak: facebook, youtube, instagram. Czy jest możliwość przywrócenia poprzedniego ustawienia ikon na pulpicie, zalogowanych kont na przeglądarce etc? 

Gawel
komentarz
komentarz

Nie wiem co ty tam robiłeś ale pewnie utworzył ci nowe konto. Tapetę i inne pierdoły też musisz od nowa ustawiać ? Zobacz w C:/Windows/uzytkownicy ile masz kont oprócz default i publiczne 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.