x-kom hosting

Zawieszający się komputer - No AMD graphics driver is installed

Kacper12346789
utworzono
utworzono

Witam, od wczoraj mam problem, ponieważ kiedy robię coś na komputerze po jakimś czasie cały system się zawiesza. Gdy chce wejść do menu sterowników pokazuje się informacja jak na załączonym screenie. Oprócz tego mojej karty graficznej nie ma w menedżerze urządzeń.

IMG_20220624_221517.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza.

Kacper12346789
komentarz
komentarz

Niestety nie mogę znaleźć informacji o zasilaczu, ale nie wiem dlaczego nagle karta graficzna pokazała się w menedżerze urządzeń i można wejść do ustawień sterowników 

Teraz znowu się zawiesił system

 

@Niebieska Teraz znowu się zawiesił system

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zdejmij bok obudowy kompa i daj zdjęcie tabliczki znamionowej zasilacza.

Kacper12346789
komentarz
komentarz (edytowane)

@Niebieska na zasilaczu jest napisane tylko 100 240 Vac natomiast teraz karta graficzna jest widoczna w menedżerze urządzeń, można wejść do menu sterowników, ale jak wejdzie się do jakiejś gry do po krótkiej chwili się system zawiesza

 

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

To laptop czy pc?

Kacper12346789
komentarz
komentarz
Niebieska
komentarz
komentarz

Daj zdjęcie tego zasilacza 

Kacper12346789
komentarz
komentarz
Niebieska
komentarz
komentarz

A co poza zasilaczem i znikająca karta graficzną ma ten komp?

Kacper12346789
komentarz
komentarz

@Niebieska karta graficzna Radeon RX 470

Procesor AMD Phenom II x4

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzenia swojej grafy w innym kompie? Pokaż screen z CrystalDiskInfo a zanim go dasz zmień Funkcje -> Funkcje Zaawansowane -> Wartość RAW -> 10 [Dec] 

Kacper12346789
komentarz
komentarz

@Niebieska @Niebieska niestety nie mam takiej możliwości :( wedlug ciebie z czym może być problem?

Niebieska
komentarz
komentarz

Może to być uszkodzony dysk twardy, może być wina zasilacza, a może karty graficznej.

saharz8731
komentarz
komentarz

Wejdź na stronę https://www.amd.com/en/support i spróbuj pobrać program Auto-Detect.image.png.3465dcf7b2a8e05cb6f378fc81068dfc.png

Program sam wyszuka aktualne sterowniki do Twojej karty graficznej i je zainstaluje.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.