x-kom hosting

Szybkość i dupleks - internet z Orange 80 Mb/s, a pokazuje 10 Mb/s

cwanyx
utworzono
utworzono

Witam otoz mam problem mam internet z orange 80 Mb/s podlaczyłem laptopa przez kabel i we wlasciwosciach pokazuje mi 10 Mb/s jak zwiekszyc szybkość dodam że przez wifi szybkosc  wynosi srednio 144 Mb/s.

gavron7
komentarz
komentarz
4 godziny temu, cwanyx napisał:

144 Mb/s

To szybkość połączenia a nie transferu

 

4 godziny temu, cwanyx napisał:

10 Mb/s jak zwiekszyc szybkość

1. uszkodzony kabel

2. uszkodzony port w karcie sieciowej/switchu/routerze

3. uszkodzona karta

4. źle ustawiona szybkość we właściwościach karty sieciowej

 

To jedyne możliwości w takiej kolejności w jakiej występują w przyrodzie. :P

 

cwanyx
komentarz
komentarz

Jak ustawiam szybkosc to mi sie wogole nie zmienia dalej jest 10Mb/s.

gavron7
komentarz
komentarz

@cwanyx Odpowiedziałem Ci już.

Poza tym co to znaczy "nie zmienia" i na co ustawiasz? Skoro się "nie zmienia" to zmień system, bo ten nie nadaje się do niczego.

 

cwanyx
komentarz
komentarz

Zmieniam w ustawieniach karty szybkosc i dupleks na 100 Mb/s i we wlasciwosciach ethernet szybkosc jest caly czas 10 Mb/s a gdy sprawdzam predkosc internetu nie przekracza 10 Mb/s kabel ethernet mam nowy a laptop jest prawie nowy i ma system Windows 11

gavron7
komentarz
komentarz
7 godzin temu, cwanyx napisał:

Zmieniam w ustawieniach karty szybkosc i dupleks na 100 Mb/s i we wlasciwosciach ethernet szybkosc jest caly czas 10 Mb/s a gdy sprawdzam predkosc internetu nie przekracza 10 Mb/s kabel ethernet mam nowy a laptop jest prawie nowy i ma system Windows 11

Czy czytasz to co piszę czy robisz wszystko na pałę?

 

19 godzin temu, gavron7 napisał:

Skoro się "nie zmienia" to zmień system, bo ten nie nadaje się do niczego.

 

 

Nie ma opcji, jeśli jest uszkodzone kabel/karta/port i ustawisz na sztywno to w ogóle nie będzie połączenia, a skoro jest i pokazuje Ci 10Mb/s to j.w.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.