x-kom hosting

Klawiatura nie działa

bratekk
utworzono
utworzono

Ostatnio kupiłem klawiaturę apex 3 od steelseries i coś nie działa. Po podłączeniu jej do komputera i  uruchomieniu na początku działa (podświetla się) lecz po chwili gdy nadchodzi moment wpisania hasła przestaje działać. Zauważyłem że jej jedyna reakcja to podświetlanie się kontrolki od klawisza numlock podczas klikania w klawisze. Chciałem sprawdzić czy klawiatura nie działa przez wadę fabryczną, czy ja robię coś źle, więc podłączyłem ją do innego komputera, zainstalowałem na nim steelseries engine/gg i wszystko działało normalnie. Problem występuje tylko podczas uruchamiania komputera, reszta działa bez zarzutu. Gdy klawiatura nie działa to jeżeli wypnę ją z portu usb i wepnę z powrotem to wszystko działa dobrze aż do momentu ponownego włączenia komputera. Szukałem podobnego problemu w internecie lecz nic nie mogę znaleźć na ten temat. Nie wiem co robić próbowałem już wielu rzeczy ale dalej nic.
- Przełączałem ją do innego portu usb (kilkukrotnie). 

- Aktualizowałem sterowniki.
- Zmieniałem port usb 2.0 do 3.0.

- Odinstalowywałem steelseries engine/gg.

- Ponownie instalowałem steelseries gg.

- Usuwałem urządzenie i dodawałem z powrotem (również kilkukrotnie).

Wie ktoś co robić? Bo wina raczej nie stoi po stronie klawiatury lecz po stronie mojego komputera.

  • 4 tygodnie później...

pawelh
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy rozwiązałeś już ten problem?

_________________________________________________

Mój e-mail: adamczykmarcin88a@gmail.com

Edytowane przez pawelh
  • 1 rok później...
braintx
komentarz
komentarz (edytowane)

@bratekk Czy rozwiazales moze ten problem? Poniewaz mam identyczny z ta sama klawiatura.

Edytowane przez braintx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.