x-kom hosting

Test widoku forum

Anawa
utworzono
utworzono

Cześć!

 

Przez jakiś czas będę testować "kafelkowy" wygląd forum. Ustawienia do zmiany widoku dostępne są na stronie głównej, obok przycisku "dodaj nowy temat":

widok_forum(1).png

 

widok(1).png

 

Jak się to Wam widzi... ?

black and white animation GIF by Dominic Ewan

  • Dobra wypowiedź 1

eryk93
komentarz
komentarz

Jak dla mnie spoko :D generalnie pomysł na + 

 

Powiem ci, kozacko to wygląda ;) 

  • Super 1
KozackO.
komentarz
komentarz

Zmiana na plus! ^_^

  • Super 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Fajnie to wygląda :)

  • Super 1
sabaru
komentarz
komentarz (edytowane)

Osobiście nigdy nie lubiłem kafelkowego wyglądu stron i z tego co widzę dalej nie polubię. Nie mam pojęcia czemu w to wszyscy brną. Jak dla mnie jest mało czytelne, zajmuje dużo ekranu, nawet tytuł danego działu nie jest wstanie się mieścić na takim obrazku tylko musi być ucięty. Długo trzeba przewijać żeby odnaleźć dany dział i do tego się trzeba zastanowić czy aby do dobrego działu się wchodzi. Jak dla mnie zmiana na  minus. Jednakowoż jakby została możliwość przejścia na tą normalną listę (tak jak jest teraz) to nie mam nic przeciwko temu.

Edytowane przez sabaru
  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Dlatego testuję, zobaczymy jak to będzie :)

 

Widok można zmienić na stronie głównej:

widok_forum(1).png

  • Super 1
ThreeG
komentarz
komentarz

Te kafelki ładnie wyglądają i przyciągają oko - bardzo szybko można namierzyć szukany dział. Na początku w ogóle pomyślałem sobie "O, pewnie wsparcie dla szerszych monitorów", choć sam z takiego nie korzystam. A w praktyce to nieco więcej scrollowania (które swoją drogą ma tutaj jakiś dziwny delay). Może sprawdziłaby się jakaś pośrednia opcja czyli kafeli lecz nieco niższe?

 

  • Dobra wypowiedź 1
bzad
komentarz
komentarz

Generalnie uważam że samo w sobie pod kątem wizualnym mega na +, fajnie to współgra i przyjemne dla oka natomiast, zgadzam się po części z wypowiedzią @sabaru, w praktyce ciężej jest się odnaleźć w działach oraz bardzo się to wszystko "roztyło", w pierwszej chwili myślałem że ta zmiana spowoduje trochę utrudnień powiązanych z komfortowym surfowaniem po forum - ale nie zmieniałem wyglądu żeby właśnie się tu udzielić i po poświęconym czasie na korzystanie z tej opcji uważam że to kwestia przyzwyczajenia. W moim przypadku pierwszy raz miałem możliwość z korzystania na forum w takim wyglądzie (być może jestem jakimś dinozaurem że te klasyczne formy były zawsze), dlatego moje pierwsze odczucie było że "to beee". Kwestia przekonania się do odświeżonego wyglądu :)

Ps. Czytając to mam wrażenie jakbym napisał to w jakiś połamanym językowo szablonie.. Więc jak oczy bolą od czytania to przepraszam ale spałem w weekend 5h tylko i jeszcze nie zdążyłem odespać :D Niestety awarie nie mogą czekać bo same się nie naprawią :D

  • Haha 1
  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.