x-kom hosting

Ikona Grand Theft Auto V

Ivilemano
utworzono
utworzono

Dzień dobry, ostatnio tu nie pisałem, bo dużo grałem w GTA V i stwarzałem do niej ikonę, przesyłam ją Wam, może się komuś przyda. GTA działa na moim słabym laptopie, ale w rozdzielczości HD, wtedy ma 30 klatek na sekundę, w przyszłości będzie lepiej. Do każdej gry, którą kupuję, stwarzam przy okazji ikonę, ostatnio kupiłem GTA, tak jak wiele osób i stworzyłem do niej ikonę. Na początku znalazłem taki obrazek z napisem, ale gdy się go przerobiło na ikonę, to ten napis był zbyt mały, potem znalazłem samą literę „V”, jest lepsza. Trochę ją przerobiłem i przesyłam ją Wam, może komuś się przyda, ja bym ją otworzył darmowym programem GIMP i przeskalował ten obrazek do 256 x 256 pikseli, to jest aktualnie maksymalny rozmiar dla ikon w Windowsie, może w przyszłości się to zmieni, jak go przeskalujecie to go wtedy wyeksportujcie do pliku .ico. Zobaczcie:

Ikona-Grand-Theft-Auto-V.png

Anawa
komentarz
komentarz

Fajnie się prezentuje. Jako mała ikona to jak wygląda?

Ivilemano
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest to samo, ale bardzo małe. Zobacz:

Ikona-Grand-Theft-Auto-V.png

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.