x-kom hosting

Brak wyświetlania przeglądarki/wszystkiego na ekranie

Dawid532
utworzono
utworzono

Witam mam bardzo zły problem otóż cofnąłem windowsa 11 do 10. Po odpaleniu komputera mam czarny ekran gdzie widzę tylko kursor myszki próbowałem włączyć menadżer zadań ale nic nie działało, czekałem 2h aż ekran się może załaduje ale bez skutku. Klikałem wszystko na klawiaturze i odpalił mi się ekran gdzie jak chce odpalić przeglądarke to nic mi się nie pojawia na ekranie tylko odpala się ikoną na dole i gdy na nią kliknę to pokazuje że niby Dziala tak samo jest ze wszystkim tylko jak kliknę na ikonę windowsa to mi go pokazuje. Błagam o pomoc załączam zdjęcia.

callcenter11
komentarz
komentarz

Masz podobny problem który kiedyś miałem powiec mi czy masz jakieś aktualizacje Windows 10 a jeśli tak to to zaktualizuj

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć! @Dawid532 dodaj jeszcze raz zdjęcia, bo nic nie zostało dodane :(

 

 

Dawid532
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie mogę dodać zdjęć jak włączam komputer to odpala mi się teraz okno windowsa nie mogę wejść w żadne ustawienia odpalam i nie pokazuje mi się okno na ekranie a na dole paska zadań pokazuje że mam odpalone tak samo jest z folderami itp nie wiem jak mam to naprawić:(

Anawa
komentarz
komentarz

Chyba pozostaje reinstalacja systemu...

Dawid532
komentarz
komentarz

Jak to zrobić?@Anawa

Anawa
komentarz
komentarz
  1. Pobierasz Windows 10 https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
  2. Instalujesz na nośniku instalacyjnym (np. pendrive)
  3. Podłączasz nośnik do komputera i przy uruchomieniu komputera wybiera opcję uruchomienia najpierw pendrive (hasło: boot device menu)
callcenter11
komentarz
komentarz

ja polecam zresetowac kompa do wersji fabrycznej i zrub sobie kopie bo po zrobieniu tego caly dysk wewnetrzny sie resetuje]

 

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.