x-kom hosting

Komenda netplwiz i msconfig nie działa

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Darnok666 ,
Darnok666
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam nastepujace pytanie. Gdy wpisuje komende netplwiz lub msconfig to pokazuje mi sie okno z pytaniem "Czy chcesz zezwolic tej aplikacji na wprowadzenie zmian na tym urzadzeni? . I niestety brakuje odpowiedzi tak.

 

Co moge zrobic ?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Spróbuj uruchomić wiersz poleceń z uprawnieniami administracyjnymi ("uruchom jako administrator").

Darnok666
komentarz
komentarz

Niestety tego też probowalem

Anawa
komentarz
komentarz

Wcześniej wszystko działało prawidłowo? Windows jest aktualny? Przeskanowałeś system programem antywirusowym?

Darnok666
komentarz
komentarz

Wcześniej było wszystko okey. System jest aktualny. AntywirusEm nie próbowałem ale system jest świeży więc nie sądzę żebym coś złapał ale spróbuję go przeskanować. Jak przeskanuje to dam znać co i jak

Jestem po przeskanowaniu windy. Norton nic nie wykrył ale chciałem potraktować komputer windowsowskim defenderem ale nie dało rady gdyż przy próbie skanowania wyskakuje mi ten sam komunikat co wprzypadku komend bez możliwości odpowiedzi na tak.. próbowałem również odinstalować Nortona ale rezultat jest ten sam.

Anawa
komentarz
komentarz

Spróbuj naprawić systemu z poziomu nośnika instalacyjnego Windows 10.

  • Rekomendowana odpowiedź
Darnok666
komentarz
komentarz

Okey. Jutro spróbuję. Dzieki

  • Super 1
Darnok666
komentarz
komentarz

Niestety nie wiem co było powodem niedyspozycji komputera ponieważ system został przeze mnie przeinstalowanie ale teraz przynajmniej hula jak ta lala.

 

Pozdrawiam.

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Super! Ważne, że już wszystko działa :)

joy yes GIF by KingfisherWorld

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.