x-kom hosting

Wszystko na temat dodawania urządzenia do domeny

bzad
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie, może dla wielu prozaiczny i prosty temat, natomiast ja nie robiłem w zasadzie nigdy a dziś się spotkałem z nowym urządzeniem które musze dołączyć do istniejącej już domeny wewnątrz placówki, czy ktoś może mi to wytłumaczyć, gdzie znajdę potrzebne dane i jak to zgrać ze sobą?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Może @gavron7 będzie wiedział, w czym rzecz.

Gość
komentarz
komentarz

Nie będzie wiedział, bo uważa że Windows to $@#%#$^ :P

 

Raczej ustawias tylko po stronie kontrolera, przynajmniej tak robi się u mnie w firmie. :) Uprawnienia itp.

 

bzad
komentarz
komentarz

Problem mam taki że pracuje pierwszy raz na WIN11 i powiem szczerze że trochę się pozmieniało, dodając lokalizację firmy lub organizacji bo teraz w tej opcji jest dołączanie do domeny i powiedzmy ustawiam w karcie brame mojego serwera na którym jest "Active Directory LOKALNE" więc w nazwie domeny tudzież organizacji wpisuje również tą nazwę.. Problem jest taki że cały czas wyskakuje błąd co bym nie zmienił że nie ma możliwości podpięcia..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.