x-kom hosting

Dołożenie RAM w laptopie HP 250 G6

Marcin Jakub
utworzono
utworzono

Cześć posiadam 4GB RAM w laptopie chcę dołożyć kolejne 4 to takie same muszą być oznaczenia ? A gdybym chciał zmienić i kupić używane 2x8GB to jakie?

 

IMG_20220606_091804.jpg.034e5865b3083e69bcf289d16922d096(1)(1)(1).jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Tak, takie same parametry powinny być drugiej kości. Jaki masz laptop?

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

IMG_20220603_200959.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Na stronach podają, że w HP 250 G6 jest tylko 1 gniazdo pamięci, więc ewentualnie pozostaje po prostu wymiana tej kości 4 GB, którą posiadasz obecnie.

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Są dwa bo sprawdzałem

IMG_20220606_091500.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

To w porządku :piwko:

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

A mogę jeszcze o coś zapytać?

anioł2009
komentarz
komentarz

Pytaj, po to założyłeś temat przecież.

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Tylko nie chodzi już o RAM, jak coś to gdzieś indziej będę szukał, jak sklonuje system z HDD na SSD to później bez problemu usunę z HDD? Jak usunąć całkowicie antywirus McAfee ? Czy ten laptop jest wstanie obsłużyć eGPU

anioł2009
komentarz
komentarz

1. HDD wyczyścisz całkowicie po podłączeniu np do stacjonarki ( jeśli nie masz to u kogoś w rodzinie lub u kolegi/koleżanki )

2. McAfee przez dodaj usun programy / aplikacje normalnie odinstalowujesz. Dla pewności możesz potem wyczyścic rejestr CCleanerem.

3. Egpu przy cenie przystawki, karty grafiki i ewentualnej niekompatybilności jest niepolecane.  Jeśli zadziała uzyskasz mały przyrost względem kupna nowego laptopa za pieniądze przeznaczone na wszystko do egpu plus odsprzedaż obecnego laptopa - taki jest fakt. 

  • Dobra wypowiedź 1
Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Gdzieś kiedyś czytałem że jak tylko odinstalujesz ten antywirus to i tak zostawia po sobie ślady

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie spotkałem się z takim przypadkiem żeby coś zostało po odinstalowaniu i wyczyszczeniu rejestru po śmieciach. :blink:

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Ok, dzięki za pomoc:piwko:

Jeszcze jedna sprawa ten nr cały musi się zgadzać czy bez tego NO AC 1750

IMG_20220609_212253.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Ten długi podkreślony numer nie musi się zgadzać. Zgadzać ma się napięcie , typ pamięci i najlepiej taktowanie.

  • Dobra wypowiedź 1
Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Jeszcze jedna rzecz, czy ten mój laptop może posiadać złącze po m.2 sata czy tylko takie jak HDD

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

A w którym miejscu powinno być to złącze, chyba że zamiast HDD to miejsce Idzie podłączyć M.2

Pytanie z którego roku jest ta specyfikacja, mój lap ma 4 lub 5 lat

Anawa
komentarz
komentarz

Wychodziły różne wersje laptopa HP 250 G6.

 

Tutaj masz na przykład dysk pod złącze m2:

 

Natomiast tutaj normalny dysk HDD:

 

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Mam tą drugą wersję na większy dysk

Marcin Jakub
komentarz
komentarz

Kupiłem już Crucial MX 500, czekam za adapterem sata

Dzisiaj dołożyłem 4GB RAMu i jest już lepiej, już tak wolno nie chodzi

Sprzedałem przed chwilą uszkodzony laptop mojej mamy, jak mam usunąć z niego system, zwykły reinstal pomoże?

IMG_20220611_215527.jpg

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.