x-kom hosting

Zmiana danych w właściwościach pliku

Talar96
utworzono
utworzono

Cześć

Jako laki w sprawach komputerowych chciałem prosić o poradę odnośnie zmiany danych zapisanych w pliku Exel. Posiadam plik w Exelu stworzony w 2018 roku zależy mi na zmianie daty jego stworzenia na bardziej aktualną.  Podczas prób kopiowania zawartości do nowo utworzonego pliku cała zawartość "wysypuje się", stworzenie pliku na nowo również jest ciężkie ( zawartość pliku jest dość skompilowana (przynajmniej dla mnie :P, sporo VBA). Wiem że datę stworzenie można modyfikować za pomocą np programu BulkFileChanger jednak wciąż nie umiem zmienić informacji  w zakładce szczegóły>"utworzenie zawartości" Wszystkie inne informacje z zakładki 'Szczegóły" można usunąć po za tą konkretna. Mogę prosić o jakąś podpowiedz jak w względnie łatwy sposób mogę to datę usunąć lub modyfikować ? Dzięki!

image.png.02d4cb411205336976825b24bac7356b.png

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Trudno powiedzieć. Wygląda na to, że są to wartości zapisywane przez Excela. Musiałbyś poszukać innej aplikacji to edycji właściwości plików.

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiedziałem że Excel jest aplikacją internetową, a tym bardziej operacje na plikach lokalnych....

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

Przeniosłem do innego działu :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.