x-kom hosting

Myszka bezprzewodowa

VENUM
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje myszki do 200/250zł, znalazłem coś takiego jak G305 Lightspeed i Steel Series Prime Wirless, którą  polecicie wybrać ?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Tutaj sporo zależy od tego z jakiej myszki korzystałeś dotychczas i czy była dla Ciebie wygodna. Myszy, które Ty podesłałeś to modele o symetrycznej bryle. Spośród tych dwóch ja poszedłbym w stronę Steelseries głównie ze względu na zdecydowanie niższą wagę. 

Natomiast jeśli do tej pory korzystałeś z myszy profilowanej, to ja z czystym sumieniem mogę Razer DeathAdder V2 X. To mysz profilowana typowo pod prawą dłoń, zasilana jest jedną baterią AAA lub AA. 

iSkuL
komentarz
komentarz

DeathAdder z pewnością jest myszką często wybieraną przez klientów. Jednakże ma ona również swój minus, jakim jest możliwość jedynie używania bezprzewodowego.

Polecam sprawdzić Tobie również tę propozycję:

DM6 Holey Duo

Myszka ma sensor PixArt 3335 ma możliwość używania jej zarówno bezprzewodowo jak i przewodowo. Ma wbudowany akumulator. Ma bardzo długi czas żywotności na baterii.

Jest zdecydowanie lżejsza, przez co powinna być zdecydowanie szybsza.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.