x-kom hosting

Klawiatura sama pisze różne znaki typu '12345 albo' 6789

Kalinospp
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj skończyłem pracę ok. 1.00 wyłączyłem komputer, wszystko fajnie. Dziś rano siadam do komputera, loguje się, wchodzę na Google i klawiatura sama pisze "'12345" i tak w kółko, po ponownym uruchomieniu caly czas, lecz tym razem nawet gdy wpisuje hasło, odłączam oraz podłączam klawiaturę nadal to samo, klikam jakieś tam klawisze typu ctrl, alt, tab itp. I nagle przestaje, loguje się, wchodzę do Google i nie mogę używać takich przycisków jak, wszystkie 1,2,3,4,5 itd. Żadnego insertu, home, delete, entera, taba, alta, capsa dosłownie nic. Lecz mogę używać przycisków takich jak qwertyuiopasdfghjklzxcvbnn, i numerycznej po prawo. I to tyle. Nie mam pojęcia co mam zrobić. Klawiatura nie została zalana.

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz możliwość podłączenia innej klawiatury? Tak sprawdzimy czy to wina klawiatury czy windowsa.

Kalinospp
komentarz
komentarz

@Niebieska Wina klawiatury

Niebieska
komentarz
komentarz

To musi być jakieś spięcie na niej. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.