x-kom hosting

Problem z klawiaturą Genesis RX85

Ney56
utworzono
utworzono

Kupiłem sobie ostatnio używaną klawiaturę Genesis RX85 i mam taki problem ze co jakiś  czas (5-15 sekund) klawiatura na chwile sie wyłącza tylko poto żeby po 0.2 sekundy się włączyć i np. zaczyna pisać to co nacisnąłem jak mi się wyłącza.

anioł2009
komentarz
komentarz

Sprawdź w menedzerze urzadzen czy porty USB nie maja wlaczonego "wylaczania urządzeń w celu oszczedzania energii"

Ney56
komentarz
komentarz

Sprawdziłem porty usb miały włączone "wylaczania urządzeń w celu oszczedzania energii" wiec je wyłączyłem i problem nie zniknął. czy możliwe jest ze to jest wada w samym urządzeniu czy wina stoi po stronie mojego komputera.

ero123
komentarz
komentarz

Masz mozliwosc sprawdzic czy na innym komputerze sie dzieje to samo?

Ney56
komentarz
komentarz

Podłączyłem ja do mojego starego laptopa i było tak samo, wiec to musi być coś z klawiaturą 

ero123
komentarz
komentarz

Niestety, ryzyko kupowania używanego sprzętu

Ney56
komentarz
komentarz

Klawiaturę kupiłem od kolegi którego znam 4 lata, z tego co mówił to klawiatura u niego działała bez problemu ale możliwe ze się uszkodziła jak ją podczas transportu 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.