x-kom hosting

Problem z myszką i ewentualny zakup innej

bleyzlxrd
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, mam od jakiegoś czasu problem z moją myszką SteelSeries Rival 100, kupiłem ją lata temu, więc to może być już po prostu kwestia długiego użytkowania, a mianowicie chodzi o to, że lewy przycisk myszki czasami sam się 'odklikuje'.
Mówiąc odklikuje, mam na myśli to, że przykładowo, gdy chcę zaznaczyć tekst, w pewnym momencie zaznaczenie się resetuje i zaczyna od nowa (mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi).
Teraz pojawia się pytanie, czy da się to jakoś naprawić, rozkręcić myszkę i tym podobne, czy po prostu kupić nową?

Edytowane przez bleyzlxrd

Sławomir
komentarz
komentarz

Możesz wymienić same switche na nowe, jeśli posiadasz mikro lutownice,

lub rozebrać przycisk i nagiąć na nowo blaszkę aby pozbyć się dwukliku i "puszczaniu" przycisku.

 

jak naprawić przycisk:

 

 

Sam naprawiałem swojego logitecha g102, jednak ten sposób wystarczył na jakieś 3-4 miesiące po czym problem powrócił.

Odechciało mi się ponowne kombinowanie ponieważ przy rozbieraniu myszki prawie pewne jest że ślizgacze będą do wyrzucenia więc dobrze mieć nowe do nałożenia.

W ogólnym rozrachunku lepiej kupić nową myszkę.

 

 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.