x-kom hosting

Zabezpieczenie strony / Security check. Blokada IP?

avlo333
utworzono
utworzono

Witam, co zrobić z następującym komunikatem? Strona nie działa na żadnej przeglądarce, kod captcha też nie pokazuje się nigdzie. Pamięć cache wyczyszczona, adresu IP wolałbym nie ruszać ponieważ to komputer firmowy. Dodam, że na VPN działa normalnie.

image.thumb.png.e893e16634294d26f0ac5ad94b38e9b8.png

Anawa
komentarz
komentarz

Wygląda to na zabezpieczenie po stronie skryptu działającego na stronie. Musiałbyś właśnie np. VPN używać, bo widać, że adres IP, z którego się próbujesz łączyć jest na czarnej liście na tej stronie.

 

Fakt faktem, że to zabezpieczenie z captcha nie działa prawidłowo, ponieważ u mnie także wyświetla się ten komunikat na czerwono: "Informacja dla właściciela witryny – wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny"

gavron7
komentarz
komentarz

Komunikat oznacza dokładnie to co jest napisane. Przyczyny możliwe:

1. Nie masz publika i to dlatego - jeden za wszystkich wszyscy za jednego - ktoś z sąsiadów/okolicy ma botnet który daje mnóstwo zapytań

2. j.w. z tym że któryś z Twoich kompów

 

Aby temu zapobiec wystarczy mieć publiczny adres IP - ale koniecznie stały. Jeśli problem nadal występuje to jest to problem w Twojej sieci czyli j.w. pisałem któreś urządzenie

maciej1993
komentarz
komentarz

No tak jaki masz adres IP stały czy dynamiczny?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

gavron7
komentarz
komentarz

@maciej1993 Publiczny czy prywatny jak już, a poza tym napisałem to wyżej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.