x-kom hosting

Komputer strasznie zamula przy odpaleniu....

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: miras12 ,
miras12
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie, za każdym razem  jak odpalę koma to zamula strasznie w czasie spoczynku ,procesor graficzny w menadżerze urządzeń pokazuje 100% ze jest obciążony, ale jak przeinstaluje sterowniki od nvidi to hula normalnie, sterowniki usunąłem i zainstalowałem na nowo i nic nie pomogło ,miał morze ktoś taki problem i zaznaczę ze wcześniej nie miałem problemu chodził normalnie samemu się coś popsuło, mója karta graficzna to msi gtx 970.......

slivero
komentarz
komentarz

Jaki masz dysk ?

Mogeto
komentarz
komentarz

Przeskanuj komputer programem Adw Cleaner

miras12
komentarz
komentarz (edytowane)

mam 3 dyski na system ADATA XPG SX8200 Pro 512GB SSD, wd blu1tb,ADATA sp900 25gb

slivero
komentarz
komentarz

Tylko układ graficzny jest ciągle obciążany ? 

miras12
komentarz
komentarz (edytowane)

tak układ graficzny tylko. image.thumb.jpeg.e6f2783d1942a658ad59cfa9805aff75.jpeg

slivero
komentarz
komentarz

Po ponownym uruchomianiu systemu Windows od razu masz to samo zjawisko czy po jakimś czasie ?

miras12
komentarz
komentarz

tak od razu, i dodam jeszcze ze komp szybko się odpala.

slivero
komentarz
komentarz

Wykonaj w obecnej chwili to co kolega @Mogeto Ci poradził i zobaczymy co będzie dalej. 

miras12
komentarz
komentarz

ok jutro dam znać.

squosior
komentarz
komentarz

Z własnego doświadczenia polecałbym przeczyścic dysk programem Adw Cleaner (linka dam na dole), oraz ogólne samoręczne ogarniecie pikow na dysku
Link do programu:https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/

  • Rekomendowana odpowiedź
miras12
komentarz
komentarz

Nic nie pomogło dalej to samo , jak zainstaluje na nowo sterowniki to hula normalnie  chyba bendzie trzeba format zrobić i tyle...

Dzięki za pomoc temat do zamknięcia pomogło tylko malwarebytes premium wykrył 14 wirusów  a Adw Cleaner wykrył tylko 2 wirusy...

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.