x-kom hosting

Zepsute kości ram , wymiana na nowe

ziomal12
utworzono
utworzono

 Witam , czy jeśli mam zepsute kości ram na gwarancji 2x kingston khx3200c16d4/8gx najgorsze kości c-die to mogę wymienić tylko na te same ? Czy jest możliwość wybrania z innej firmy na przykład z dopłata lub innych kościach np. B-die ?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

kwestia taka, czy pamięci, które uległy uszkodzeniu, są dalej produkowane. Tak na prawdę, to producent decyduje o reklamacji - jeśli pamięci, które reklamujesz dalej są w produkcji, producent da ci nowy komplet. Jeśli nie, dostaniesz zwrot gotówki, lub pamięci o zbliżonej specyfikacji, 

ziomal12
komentarz
komentarz

Dziękuje za odpowiedz :) mam nadzieje że ich już nie produkują , ponieważ nie chce znowu dostać kostki c-die bez możliwości kręcenia :D  a poza tym wymiana jest natychmiastowa?  czy jednak będę musiał czekać ? muszę jeszcze oddać monitor acer vg240yp  w którym jest bardzo mocny backlight bleed . Jestem też ciekaw , czy dadzą mi nowy monitor przetestować .

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz
Cytuj

a poza tym wymiana jest natychmiastowa?  czy jednak będę musiał czekać ?


Przede wszystkim, pamięci będą musiały trafić do Autoryzowanego Serwisu Producenta. Tu polecam reklamować produkt bezpośrednio u producenta - wtedy czas realizacji jest krótszy niż jakbyś reklamował je poprzez sprzedawcę ;) Też tak patrzę, to chyba Kingston (HyperX) nie posiada swojego serwisu na Polskę i może się tak skończyć, że pamięci zostałyby wysłane do serwisu za granicą. 

Polecam skontaktować się z nimi za pomocą ich formularzu - wtedy będziesz miał dokładną informację, jak je zareklamować. 
https://www.kingston.com/pl/support

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.