x-kom hosting

100% zużycia ramu podczas grania w cod warzone

VanisheQ
utworzono
utworzono

Witam mam 8 GB ram na gamingowym laptopie od Asus i podczas grania w cod warzone mam około 100 % zużycia ramu czy to dobrze i czy ram może mi się od tego zepsuć ?

Anawa
komentarz
komentarz

Niezbyt dobrze, jeżeli zależy Ci na wysokich FPS-ach. Wypadałoby dokupić drugą kość RAM 8 GB, jeżeli jest miejsce w laptopie.

VanisheQ
komentarz
komentarz

@Anawa znaczy zużycie jest duże ale dużo też FPS 80 stałe ale pytam czy się nie zużyje jak będę tak np codziennie grał po 3 godziny około lub się nie zepsuje 

Anawa
komentarz
komentarz

Jak jest dużo FPS to w porządku. Pytanie tylko, czy przy grze jak jest 100% użycia RAM nie jest wykorzystywany dodatkowo dysk... ? Optymalnie jakby było 2 x 8 GB RAM..

  • 2 tygodnie później...
sabaru
komentarz
komentarz

I tak mało jak na dzisiejsze czasy. Tu trzeba też dodać że część ramu zużywa system. Więc na grę zostaje jeszcze mniej. Warto by było dokupić dodatkowe kości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.