x-kom hosting

Nie działa flashscore i poczta na interii na wifi

SF_2012
utworzono
utworzono

Siemka. Od wczoraj mam kompletnie niezrozumiały dla mnie problem, a mianowicie przestał mi działać flashscore i poczta na interii na wifi na laptopie, ale też na moim telefonie. Chwilę poładuje, a potem komunikat Ta witryna jest nieosiągalna.

Strona internetowa pod adresem https://www.flashscore.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

ERR_HTTP2_SERVER_REFUSED_STREAM
 
To samo na telefonie. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. A teraz kilka ciekawostek. Jak napisałem, wymienione strony nie działają na wifi i na laptopie i na moim telefonie, ale uwaga - Flashscore i poczta na interii działa w trybie incognito, druga sprawa jak tylko wyłącze wifi w telefonie a włączę lte z pakietu tmobile, to od razu wszystko działa poprawnie. I najdziwniejsza rzecz to taka, że mieszkając z matką i siostrą w jednym domu, jeden router, na ich telefonach normalnie działa flashscore na wifi, ale mi nie... Nie rozumiem tego kompletnie. Jeszcze w trakcie pisania tego wątka, sprawdziłem flashscore teraz na laptopie, otworzył się, ale gdy chciałem wejść w zakładkę baseball, to znów komunikat Ta witryna jest nieosiągalna (..). 
 
O co tu chodzi? Odłączałem modem z prądu, router, resetowałem i nic. Jedynie co zauwazyłem to krótko przed pojawieniem się tego błędu, że mnie wylogowało z konta google, przez co wpisując litery w adres nie wyświetlało mi najczęstszych stron przeze mnie używanych. Musiałem się na nowo zalogować, wpisać hasł do konta google, coś tam poklikałem Synchronizacja z telefonem, ale potem to wyłączyłem. Możliwe , że coś się tam pochrzaniło? Jeśli tak, to dlaczego dotyczy to tylko dwóch stron?
 
Liczę na jakąkolwiek pomoc... System to Windows 10 Home, lokalny dostawca neta, który niczego nie blokuje. router tp link tl mr3420 v5 (tam od dawna nic nie ruszam)

gavron7
komentarz
komentarz
27 minut temu, SF_2012 napisał:

lokalny dostawca neta, który niczego nie blokuje.

:) czyli można go podpitolić, podaj jaki to jest... Każdy dostawca MUSI blokować chociażby zgodnie z ustawą hazardową od 2017 roku ...

 

A co do problemu to moim zdaniem coś masz na koncie co się zsynchronizowało na wszystkich Twoich urządzeniach, dlatego tryb incognito działa. Telefon pod LTE może działać bo to coś może dotyczyć tylko sieci LAN. Zrób test, z telefonu zrób hotspot i podłącz laptopa pod to wifi i sprawdź jak się zachowa.

Szczerze to nie wiem co takiego może się w chrome (bo pewnie tej przeglądarki używasz) takiego wydarzyć, odkąd tylko można mam tak zrobione i nigdy nic się nie zadziało.

Zrób tak, odpal linux live, i sprawdź te strony. Później pod linuxem włącz synchronizację i odpal stronki. Uruchom ponownie przeglądarkę i znowu sprawdź. No i wróć z wynikami.

 

 

Tak mi przyszło do głowy - sprawdź ustawienia proxy w chrome..... 

SF_2012
komentarz
komentarz

Nic już nie muszę próbować, bo flashscore i poczta od 15 minut działa bez zarzutu... Kompletnie już ogłupiałem, ale jak działa to mniejsza  z tym jak się naprawiło. Teraz zauważyłem jeszcze, że jak nie działało, to obok adresu było "i" w kółku, a teraz jest normalnie kłódka. Jakby nagle się bezpieczenstwo połączenia zmieniło? Jeszcze jedna strona to bym zrozumiał, ale 2 na raz to dziwne. Ale tak jak napisałem, zaczęło działać, mimo, że nic nie zrobiłem. Samo się naprawiło. W razie czego poeksperymentuje z tym, co napisałeś.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.