x-kom hosting

Przerywanie pobierania

Mazuello
utworzono
utworzono

Witam, posiadam aktualne jakiegoś starego Lenovo przenośnego z win 8.1. Problem jest taki, że często gęsto mi wywala błąd sieci przy pobieraniu z google.(a internet działa normalnie) Przy próbie aktualizacji discorda też wywala błędy, tak samo steam, próbowałem i wifi i kablem i nie ma różnicy.  Niby da się coś pobrać z google, ale to wymaga ciągłęgo klikania wznów. Problem mam od niedawna, znaczy nie wiem czy wcześniej występował, bo mam go od dwóch dni. Nie wiem czy w dobrym temacie, w każdym razie przepraszam. 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Może być wiele przyczyn. Czy możesz przeinstalować system operacyjny... ?

Mazuello
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa Mam akrualnie win 81 i z miła chęcią bym mu wrzucił 10 (jakoś 8.1 nie trawie) Aczkolwiek nie mam żadnego,  gdzieś kiedyś (dawno temu) czytałem, że da się niby z 8.1 na 10 przerzucić tak jak z 7, ale nie wiem jak za bardzo i nie chciałem kombinować. Poszukam w sieci i może da radę. 

 

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Linux Twoim przyjacielem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.