x-kom hosting

"To urządzenie nie ma dość pamięci, by to odtworzyć"

Anawa
utworzono
utworzono

Przy próbie wyświetlenia filmu .mp4 z pozycji aplikacji "Filmy i TV" w Windows 10 (standardowa aplikacja do wyświetlania m.in. filmów w Win 10), wyświetla się następujący komunikat:

dosc_pamieci.png

Spróbuj odtworzyć coś innego - to urządzenie nie ma dość pamięci, bo to odtworzyć.

Jest także informacje o błędzie: 0x10100a7

 

W menadżerze zadań jest pokazane, że komputer wykorzystuje zaledwie 1/4 z dostępnej pamięci RAM. Na dysku też jest sporo miejsca.

 

Jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem... ?

 

PS. W innym odtwarzaczu (VLC media player) filmy wyświetlają się normalnie.

Gawel
komentarz
komentarz

Kiedyś spotkałem taki temat i jednym z rozwiązań było zwiększenie rozmiaru pamięci wirtualnej

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

Wiesz może jak to zrobić na obecnej wersji Windowsa 10? Natknąłem się na to rozwiązanie wcześniej, ale wszystkie poradniki w internecie odnoszą się do starszej wersji Windows 10, a teraz te ustawienia widoczne w poradnikach poznikały lub są w innych miejscach.

Gawel
komentarz
komentarz

Wpisz w lupce zaawansowane ustawienia systemu, powinno samo wyskoczyć

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

Super! Znalazłem :)

 

Wiesz może, jakie tam wartości wpisać... ?

pamiec_wirtualna.png

Gawel
komentarz
komentarz

Masz 600 GB wolnego to możesz poszaleć. Wpisz 16384 MB/ ustaw/ OK i restart

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.