x-kom hosting

Problem z wifi podczas uruchamiania / Windows 10

JohnnyO
utworzono
utworzono

Od około miesiąca mam następujący problem. 
Kiedy włączam laptopa karta sieciowa nie widzi żandej sieci. Dodam, że to Lenovo T470p.
Muszę go zresetować, by "załapała". Nie wiem, czy to problem z kartą, czy z systemem.

I tak jest za każdym razem. Włączam rano przed rozpoczęciem pracy brak sieci. Wyłączam i uruchamiam laptopa ponownie - sieć jest.

 

Dziś natomiast miałem spotkanie w pracy online i musiałem użyć kamery. Ostatnie spotkanie miałem jakieś pół roku temu i wszystko przebiegało sprawnie. Dziś niestety nie byłem w stanie się pokazać na kamerze i rozpocząć rozmowy, tylko czat.
Sprawdziłem po wejściu na aparat i rzeczywiście jest coś nie tak. Obraz pokazuje się przez chwilę, po chwili znika, i tak w kółko, jakby uruchomiała się co kilka sekund.

Czy jesteście mi w stanie pomóc, coś podpowiedzieć?

 

Nie wiem, ale coś mi się albo sypie, albo to zbieg okoliczności. Największym problemem jest właśnie ta sieć.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Może zacznij od przeinstalowania systemu, aby wyeliminować błąd ze strony software.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.