x-kom hosting

Spuchnięta bateria

saharz8731
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, posiadam Xiaomi Mi Max 2, kilka miesięcy temu spuchnęła mi bateria, więc serwis mi ją wymienił. Dzisiaj (chyba) znowu mi spuchła, sądzę po tym, że przyciski się ciężko wciska i ogólnie ekran jest "wybity" od obudowy - ten sam problem miałem właśnie kiedyś z spuchnięta baterią. Moje pytanie, dlaczego tak się dzieje? Od tamtej wymiany dbam o nią, ładuję do 80% i staram się nie schodzić poniżej 20%. Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

eryk93
komentarz
komentarz

Mogli wstawić ci zamiennik baterii i stąd taki efekt, lub trzymałeś go w ładowarce podczas korzystania. Ważna sprawa, nie korzystaj z tego tel, takie baterie mogą wybuchać

saharz8731
komentarz
komentarz

Nie jest to zamirnnik. Otworzyłem klapę i w sumie bateria nie jest spuchnięta na pierwszy rzut oka. Bateria orginalna. Nie używam go podczas ładowania, jedynie co to hospot wifi jest włączony. Nie wiem w sumie czemu mi go tak "wybiło" może zatrzaski poszły.

slivero
komentarz
komentarz

Może serwis niepoprawnie spasował obudowę podczas składania telefonu i stąd taki efekt. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.